37223MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MERCEDES-BENZ | ATEGO | 199801 - 200410 |
| MERCEDES-BENZ | ATEGO 2 | 200401 - 0 |
| MERCEDES-BENZ | ATEGO 3 | 201304 - 0 |
| Features | |
| Rod/Strut | 1 |
| Left-/right-hand drive vehicles | 1 |
| Cone Size [mm] | 27,1 mm |
| Cone Size [mm] | 30,2 mm |
| Length [mm] | 830 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 50 mm |
| Fitting Position | Driver side |
| Weight [kg] | 8 kg |
| OEM Number |
| 9744600204 |
| 9744600405 |
| 9744600805 |
| 9744602205 |
| 9764600405 |