37237MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MERCEDES-BENZ | ACTROS | 199604 - 200310 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 27,1 mm |
| Cone Size [mm] | 30,2 mm |
| Length [mm] | 810 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 38 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Fitting Position | Driver side |
| Fitting Position | Longitudinal |
| Left-/right-hand drive vehicles | 1 |
| Weight [kg] | 7,7 kg |
| OEM Number |
| 0014600705 |
| 0014600805 |
| 0014607005 |