37291MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Rod/Strut | 1 |
| Left-/right-hand drive vehicles | 1 |
| Cone Size [mm] | 27,3 mm |
| Cone Size [mm] | 31,7 mm |
| Length [mm] | 687 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 42 mm |
| Fitting Position | Driver side |
| Fitting Position | Longitudinal |
| Fitting Position | Front Axle |
| Weight [kg] | 7,4 kg |
| OEM Number |
| 8158944 |
| 85114238 |