37357MT
SILENTBLOCK
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MERCEDES-BENZ | A-SERISI (W168) | 199707 - 200508 |
| Features | |
| Steering arm type | 10 |
| Fitting Position | Lower |
| Fitting Position | Outer |
| Inner diameter [mm] | 13,5 mm |
| Outer diameter [mm] | 60,2, mm |
| Height [mm] | 52,5 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left and right |
| Weight [kg] | 0,22 kg |
| OEM Number |
| 1683330214 |
| 1683330614 |