37369MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| VOLVO | B9 | 200201 - 0 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 31,7 mm |
| Length [mm] | 1768 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 50 mm |
| Cone Size [mm] | 27,3 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Fitting Position | Front Axle |
| Left-/right-hand drive vehicles | 2 |
| Weight [kg] | 14,6 kg |
| OEM Number |
| 3116050 |