37388MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MAN | SG | 197209 - 0 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 16,2 mm |
| Cone Size [mm] | 18,2 mm |
| Length [mm] | 95 mm |
| Thread Size | M18 x 1,5 RHT |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Right |
| Thread Type | 0 |
| Paired article numbers | 91-06817 |
| Weight [kg] | 0,48 kg |
| OEM Number |
| 81953016117 |