37439MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| PEUGEOT | 407 (6D_) | 200402 - 201112 |
| PEUGEOT | 407 SW (6E_) | 200405 - 201112 |
| CITROËN | C6 (TD_) | 200509 - 201212 |
| PEUGEOT | 407 Coupe (6C_) | 200510 - 0 |
| PEUGEOT | 407 SW van (6E_) | 200408 - 201012 |
| Features | |
| Thread Size 1 | M10X1,25 |
| Cone Size [mm] | 12,1 mm |
| Cone Size [mm] | 14,8 mm |
| Thread Size | M14X1,5 |
| Length [mm] | 240 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Right |
| Paired article numbers | 91-04107 |
| Weight [kg] | 0,85 kg |
| OEM Number |
| 381757 |
| 381757 |