37466MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| IVECO | MK | 198301 - 199112 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 19,95 mm |
| Cone Size [mm] | 22,2 mm |
| Length [mm] | 828 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 36 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Driver side |
| Weight [kg] | 4,2 kg |
| OEM Number |
| 42200700 |
| 42204475 |
| 42211146 |
| 42211148 |