37489MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| SETRA | Series 300 | 199109 - 200202 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 27,1 mm |
| Cone Size [mm] | 30,2 mm |
| Length [mm] | 518 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 40 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Centre |
| Rod/Strut | 4 |
| Weight [kg] | 6,8 kg |
| OEM Number |
| 6273300203 |
| 6273300203 |
| 82263260000 |
| 8226326000B |
| 82263280000 |
| 8226328000C |
| 8226382000C |