37505MT
STABILIZERs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| IVECO | M | 198206 - 199212 |
| IVECO | TURBOSTAR | 198407 - 199312 |
| IVECO | TURBOTECH | 199001 - 199301 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 27,1 mm |
| Cone Size [mm] | 30,2 mm |
| Length [mm] | 355 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 40 mm |
| Rod/Strut | 5 |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Fitting Position | Rear Axle |
| Thread Size | M24x1,5 |
| Weight [kg] | 4 kg |
| OEM Number |
| 4741171 |