37508MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 26,2 mm |
| Length [mm] | 928 mm |
| Fitting Position | Driver side |
| Fitting Position | Longitudinal |
| Rod/Strut | 1 |
| Pipe Ø [mm] | 40 mm |
| Cone Size [mm] | 23,5 mm |
| Weight [kg] | 6,75 kg |
| OEM Number |
| 81466106438 |