37522MT
STABILIZERs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| SCANIA | IRIZAR PB | 200207 - 0 |
| SCANIA | K - series | 200601 - 0 |
| SCANIA | CITYWIDE | 201101 - 0 |
| SCANIA | IRIZAR | 200907 - 0 |
| SCANIA | IRIZAR CENTURY | 200609 - 0 |
| Features | |
| Fitting Position | Front Axle left and right |
| Rod/Strut | 5 |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Cone Size [mm] | 23,5 mm |
| Cone Size [mm] | 26,2 mm |
| Length [mm] | 284 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 36 mm |
| Fitting Position | Rear Axle left and right |
| Thread Size | M20x1,5 |
| Weight [kg] | 3,54 kg |
| OEM Number |
| 0483527 |
| 483527 |