37526MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MERCEDES-BENZ | SK | 198707 - 199609 |
| MERCEDES-BENZ | NG | 197308 - 199803 |
| Features | |
| Fitting Position | Driver side |
| Fitting Position | Longitudinal |
| Length [mm] | 847 mm |
| Pipe Ø [mm] | 48 mm |
| Cone Size [mm] | 30 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Cone Size [mm] | 27 mm |
| Weight [kg] | 7,5 kg |
| OEM Number |
| 6204602405 |
| 6204602605 |
| 6204604005 |
| 6204604105 |