37534MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MAN | TGA | 200003 - 0 |
| MAN | TGX I | 200606 - 0 |
| MAN | TGS I | 200501 - 0 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 30 mm |
| Length [mm] | 845 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Pipe Ø [mm] | 40 mm |
| Fitting Position | Driver side |
| Fitting Position | Longitudinal |
| Left-/right-hand drive vehicles | 1 |
| Cone Size [mm] | 27 mm |
| OEM Number |
| 81466106062 |
| 81466106087 |
| 81466106113 |
| 81466106134 |