37538MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| SETRA | Series 300 | 199109 - 200202 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 27,1 mm |
| Cone Size [mm] | 30,2 mm |
| Length [mm] | 2060 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 48 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Fitting Position | Driver side |
| Fitting Position | Longitudinal |
| Weight [kg] | 15 kg |
| OEM Number |
| 6264600005 |
| 82262800000 |
| 8226280000B |
| 8226280000B |
| 8226280000C |
| 8226355000 |
| 8226355000 |
| 82263550000 |