37545MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 18,2 mm |
| Length [mm] | 772 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 24 mm |
| Fitting Position | Driver side |
| Fitting Position | Longitudinal |
| Rod/Strut | 1 |
| Cone Size [mm] | 16,2 mm |
| Weight [kg] | 2,05 kg |
| OEM Number |
| 4214600205 |