37574MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MAN | L2000 | 199306 - 0 |
| MAN | M 2000 L | 199504 - 0 |
| MAN | TGL I | 200401 - 0 |
| Features | |
| Fitting Position | Driver side |
| Cone Size [mm] | 23,5 mm |
| Cone Size [mm] | 26,2 mm |
| Length [mm] | 810 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 38 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Fitting Position | Longitudinal |
| Weight [kg] | 4,5 kg |
| OEM Number |
| 85466106012 |
| 85466106050 |
| 85466106112 |
| 85466106142 |
| 85466106212 |
| 85466106234 |