37575MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| IVECO | P/PA | 197912 - 199312 |
| IVECO | TURBOTECH | 199001 - 199301 |
| Features | |
| For Pipe Diameter [mm] | 42 mm |
| Length [mm] | 855 mm |
| Cone Size [mm] | 30,2 mm |
| Cone Size [mm] | 27,1 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Rod/Strut | 1 |
| Fitting Position | Driver side |
| Weight [kg] | 8,5 kg |
| OEM Number |
| 42042950 |
| 42043912 |