37579MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| DAF | 85 CF | 199802 - 200012 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 23,5 mm |
| Cone Size [mm] | 26,4 mm |
| Length [mm] | 1658 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 52 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Fitting Position | Driver side |
| Fitting Position | Longitudinal |
| Left-/right-hand drive vehicles | 1 |
| Weight [kg] | 14,4 kg |
| OEM Number |
| 1315530 |
| 1351731 |
| 1385506 |