37590MT
SILENTBLOCK
| Manufacturer | Model | Model Year |
| AUDI | A8 | 1997 - 2000 |
| AUDI | A8 Quattro | 1997 - 2003 |
| AUDI | S8 | 2001 - 2003 |
| AUDI | A8 D2 (4D2, 4D8) | 199403 - 200512 |
| Features | |
| Steering arm type | 10 |
| Fitting Position | inner |
| Steering Link Shape | 20 |
| Inner diameter [mm] | 12,2 mm |
| Outer diameter [mm] | 63,2 mm |
| Height [mm] | 55 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left and right |
| Weight [kg] | 0,15 kg |
| OEM Number |
| 4D0407516C |
| 4D0407516C |