37596MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MERCEDES-BENZ | ATEGO | 199801 - 200410 |
| MERCEDES-BENZ | ATEGO 2 | 200401 - 0 |
| Features | |
| Fitting Position | Front Axle |
| Cone Size [mm] | 27,1 mm |
| Cone Size [mm] | 30,2 mm |
| Length [mm] | 835 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 50 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Left-/right-hand drive vehicles | 2 |
| Weight [kg] | 8,4 kg |
| OEM Number |
| 0034600705 |
| 0034604705 |
| 9744601105 |
| 9744601305 |