37621MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Length [mm] | 703 mm |
| Pipe Ø [mm] | 48 mm |
| Cone Size [mm] | 30 mm |
| Cone Size [mm] | 32 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Length [mm] | 120 mm |
| Cone Size [mm] | 28,9 mm |
| Cone Size [mm] | 27 mm |
| Weight [kg] | 8 kg |
| OEM Number |
| 8226370000C |
| 8226370000C |