37624MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MAN | G90 | 198709 - 199505 |
| MAN | G | 197910 - 198808 |
| Features | |
| Length [mm] | 1430 mm |
| Pipe Ø [mm] | 28 mm |
| Cone Size [mm] | 20,2 mm |
| Rod/Strut | 4 |
| Adjustable | 1 |
| Cone Size [mm] | 18,15 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Weight [kg] | 4 kg |
| OEM Number |
| 81467106237 |
| 81467106239 |
| 81467106241 |