37626MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| IVECO | MK | 198301 - 199112 |
| IVECO | M | 198206 - 199212 |
| IVECO | P/PA | 197912 - 199312 |
| Features | |
| Fitting Position | Driver side |
| Cone Size [mm] | 27,1 mm |
| Cone Size [mm] | 30,2 mm |
| Length [mm] | 750 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 40 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Fitting Position | Longitudinal |
| Weight [kg] | 7,55 kg |
| OEM Number |
| 02461519 |
| 2461519 |