37654MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Fitting Position | Driver side |
| Fitting Position | Longitudinal |
| Length [mm] | 793 mm |
| Pipe Ø [mm] | 40 mm |
| Cone Size [mm] | 30 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Cone Size [mm] | 27 mm |
| Cone Size [mm] | 26 mm |
| Cone Size [mm] | 23,5 mm |
| Weight [kg] | 6,5 kg |
| OEM Number |
| 81466106149 |