37897MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| IVECO | ZETA | 197901 - 199212 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 19,95 mm |
| Cone Size [mm] | 22,2 mm |
| Length [mm] | 720 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 30 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Driver side |
| Weight [kg] | 4,6 kg |
| OEM Number |
| 08564248 |
| 08591219 |
| 8564248 |
| 8590443 |
| 8591219 |