37899MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| IVECO | ZETA | 197901 - 199212 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 23,5 mm |
| Cone Size [mm] | 26,2 mm |
| Length [mm] | 664 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 40 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Driver side |
| Rod/Strut | 1 |
| Weight [kg] | 5,5 kg |
| OEM Number |
| 08570528 |
| 8570528 |