37910MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MAN | F90 | 198606 - 199712 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 27,25 mm |
| Cone Size [mm] | 30,3 mm |
| Length [mm] | 1670 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 91,5 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Fitting Position | Driver side |
| Fitting Position | Front Axle |
| Weight [kg] | 14 kg |
| OEM Number |
| 81466106603 |