38247MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 30,1 mm |
| Cone Size [mm] | 33,1 mm |
| Length [mm] | 177 mm |
| Thread Size | M39 x 1,5 RHT |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Right |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Paired article numbers | 91-04913 |
| Weight [kg] | 3,8 kg |
| OEM Number |
| MC862731 |