38250MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 23,4 mm |
| Cone Size [mm] | 26,3 mm |
| Length [mm] | 173,5 mm |
| Thread Size | M42 x 1,5 RHT |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Right |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Paired article numbers | 91-04916 |
| Weight [kg] | 3,15 kg |
| OEM Number |
| MC999612 |