38251MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 18,5 mm |
| Cone Size [mm] | 21 mm |
| Length [mm] | 100 mm |
| Thread Size | M22 x 1,5 RHT |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Right |
| Paired article numbers | 91-04919 |
| Weight [kg] | 0,69 kg |
| OEM Number |
| MB563774 |