38261MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 16 mm |
| Cone Size [mm] | 18,3 mm |
| Length [mm] | 100 mm |
| Thread Size | M22 x 1,5 x LHT |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Paired article numbers | 91-04927 |
| Weight [kg] | 0,64 kg |
| OEM Number |
| 45460A00331A |