38262MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 15,9 mm |
| Cone Size [mm] | 18,3 mm |
| Length [mm] | 90 mm |
| Thread Size | W 11/16" x 18 RHT |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Right |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Paired article numbers | 91-04930 |
| Weight [kg] | 0,54 kg |
| OEM Number |
| 4109910 |