38269MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 25,5 mm |
| Cone Size [mm] | 29 mm |
| Length [mm] | 155 mm |
| Thread Size | M44 x 1,5 LHT |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Paired article numbers | 91-04935 |
| Weight [kg] | 3,29 kg |
| OEM Number |
| 57RS300472 |