38298MT
BALL JOINTs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| KIA | 200208 - 201112 |
| Features | |
| Fitting Position | Lower |
| Steering arm type | 10 |
| Thread Size 1 | M20X1,5 |
| Cone Size [mm] | 21,7 mm |
| Cone Size [mm] | 24 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left and right |
| Weight [kg] | 2,22 kg |
| OEM Number |
| 545703E000 |