38754MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 27,4 mm |
| Cone Size [mm] | 31,8 mm |
| Length [mm] | 148 mm |
| Thread Size | W1 1/8" x 12 RHT |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Right |
| Paired article numbers | 91-05422 |
| Weight [kg] | 1,8 kg |
| OEM Number |
| 917349 |