38756MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 25,1 mm |
| Cone Size [mm] | 29,5 mm |
| Length [mm] | 153 mm |
| Thread Size | M48 x 2 RHT |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Right |
| Paired article numbers | 91-05424 |
| Weight [kg] | 2,66 kg |
| OEM Number |
| 904730 |