38846MT
STABILIZERs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MERCEDES-BENZ | CITARO (O 530) | 199801 - 0 |
| MERCEDES-BENZ | CONECTO (O 345) | 200111 - 0 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 23,6 mm |
| Cone Size [mm] | 26 mm |
| Length [mm] | 260 mm |
| Rod/Strut | 5 |
| Fitting Position | Front Axle Right |
| Material | 1 |
| Thread Size | M20x1,5 |
| Paired article numbers | 96-05514 |
| Weight [kg] | 1,45 kg |
| OEM Number |
| 6283200289 |
| 6283201189 |