39638MT
SILENTBLOCK
| Manufacturer | Model | Model Year |
| SKODA | SUPERB I (3U4) | 200112 - 200803 |
| VW | PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) | 200204 - 201603 |
| AUDI | 200210 - 201012 | |
| AUDI | A6 C6 (4F2) | 200404 - 201108 |
| AUDI | A6 C6 Avant (4F5) | 200411 - 201108 |
| AUDI | A6 Allroad C6 (4FH) | 200603 - 201108 |
| AUDI | A7 Sportback (4GA, 4GF) | 201007 - 201805 |
| AUDI | A6 C7 (4G2, 4GC) | 201011 - 201809 |
| AUDI | A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 201105 - 201809 |
| AUDI | A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 201201 - 201809 |
| Features | |
| Steering arm type | 10 |
| Fitting Position | Lower |
| Fitting Position | inner |
| Fitting Position | Front |
| Inner diameter [mm] | 12,2 mm |
| Outer diameter [mm] | 55,3 mm |
| Height [mm] | 59,8 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left and right |
| Weight [kg] | 0,21 kg |
| OEM Number |
| 4E0407182B |
| 4E0407182C |
| 4E0407182B |