40134MT
STABILIZERs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| SCANIA | 4 - series | 199505 - 200804 |
| SCANIA | 3 - series | 198705 - 199812 |
| SCANIA | 3 - series bus | 198801 - 199912 |
| SCANIA | K - series | 200601 - 0 |
| SCANIA | CITYWIDE | 201101 - 0 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 23,5 mm |
| Cone Size [mm] | 26,2 mm |
| Length [mm] | 100 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 32 mm |
| Fitting Position | Rear Axle |
| Rod/Strut | 5 |
| Thread Size | M20x1,5 |
| Weight [kg] | 1,76 kg |
| OEM Number |
| 1766014 |
| 463245 |
| 98484091 |