40166MT
TIE RODs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 22,2 mm |
| Length [mm] | 816 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 40 mm |
| Rod/Strut | 1 |
| Fitting Position | Driver side |
| Fitting Position | Longitudinal |
| Cone Size [mm] | 19,95 mm |
| Weight [kg] | 6,15 kg |
| OEM Number |
| 410925 |