40247MT
SILENTBLOCK
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MERCEDES-BENZ | VITO Minibus/Bus (W638) | 199602 - 200307 |
| MERCEDES-BENZ | VITO Panelvan/Van (W638) | 199703 - 200307 |
| MERCEDES-BENZ | V-SERISI (638/2) | 199602 - 200307 |
| MERCEDES-BENZ | VIANO (W639) | 200309 - 0 |
| MERCEDES-BENZ | VITO Minibus/Bus (W639) | 200309 - 0 |
| MERCEDES-BENZ | VITO / MIXTO Panelvan/Van (W639) | 200308 - 0 |
| Features | |
| Steering arm type | 10 |
| Fitting Position | Front |
| Height [mm] | 75 mm |
| Outer diameter [mm] | 52 mm |
| Inner diameter [mm] | 14,2 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left and right |
| Weight [kg] | 0,3 kg |
| OEM Number |
| 6383330014 |
| 6393330214 |