40419MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| DAF | LF 45 | 200101 - 0 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 23,5 mm |
| Cone Size [mm] | 26,2 mm |
| Length [mm] | 141 mm |
| Thread Size | M28 x 1,5 RHT |
| Fitting Position | Right |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| Thread Type | 0 |
| Paired article numbers | 91-07085 |
| Weight [kg] | 1,4 kg |
| OEM Number |
| 1604248 |