40685MT
SILENTBLOCK
| Manufacturer | Model | Model Year |
| AUDI | A2 (8Z0) | 200002 - 200508 |
| SEAT | IBIZA III (6L1) | 200202 - 200911 |
| Features | |
| Steering arm type | 10 |
| Fitting Position | Lower |
| Fitting Position | Rear |
| Inner diameter [mm] | 18,51 mm |
| Outer diameter [mm] | 62,5 mm |
| Height [mm] | 41,5 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left and right |
| Weight [kg] | 0,22 kg |
| OEM Number |
| 8Z0407183A |