41684MT
SILENTBLOCK
| Manufacturer | Model | Model Year |
| BMW | X5 | 2007 - 2014 |
| BMW | X6 | 2008 - 2014 |
| BMW | X5 (E70) | 200602 - 201307 |
| BMW | X6 (E71, E72) | 200706 - 201407 |
| BMW | X5 (F15, F85) | 201308 - 201807 |
| BMW | X6 (F16, F86) | 201408 - 201907 |
| Features | |
| Steering arm type | 10 |
| Fitting Position | Lower |
| Fitting Position | inner |
| Fitting Position | Front |
| Inner diameter [mm] | 12,2 mm |
| Outer diameter [mm] | 70,2 mm |
| Height [mm] | 90 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left and right |
| Weight [kg] | 0,63 kg |
| OEM Number |
| 31106778015 |