41864MT
STRUT CONTROL ARMs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MITSUBISHI | Mirage | 1993 - 2002 |
| MITSUBISHI | LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) | 199209 - 200310 |
| PROTON | PERSONA 400 Hatchback (C9_C, C9_S) | 199401 - 200802 |
| PROTON | PERSONA 400 (C9_S) | 199401 - 200802 |
| MITSUBISHI | CARISMA (DA_) | 199507 - 200606 |
| PROTON | PERSONA 300 (C9_M) | 199603 - 200407 |
| VOLVO | S40 I (644) | 199507 - 200412 |
| VOLVO | V40 Station wagon (645) | 199507 - 200406 |
| MITSUBISHI | COLT V (CJ_, CP_) | 199509 - 200408 |
| MITSUBISHI | CARISMA Sedan (DA_) | 199609 - 200606 |
| MITSUBISHI | SPACE STAR MPV (DG_A) | 199806 - 200412 |
| Features | |
| Fitting Position | Lower |
| Steering arm type | 1 |
| Bore Ø [mm] | 12,2 mm |
| Length [mm] | 142 mm |
| Fitting Position | Rear Axle |
| Fitting Position | Left |
| Paired article numbers | 88-08532 |
| Weight [kg] | 0,76 kg |
| OEM Number |
| 30883884 |
| 30884361 |
| MB910841 |
| 30863726 |
| 30863726 |
| 30883884 |
| 30884361 |
| MB809222 |