42046MT
STABILIZERs
| Manufacturer | Model | Model Year |
| MERCEDES-BENZ | TOURO (O 500) | 199601 - 0 |
| Features | |
| Cone Size [mm] | 23,5 mm |
| Cone Size [mm] | 26,2 mm |
| Length [mm] | 375 mm |
| For Pipe Diameter [mm] | 36 mm |
| Fitting Position | Right |
| Rod/Strut | 5 |
| Thread Size | M20x1,5 |
| Paired article numbers | 96-08712 |
| Weight [kg] | 3,25 kg |
| OEM Number |
| 6343230316 |
| 6343230516 |