42053MT
SILENTBLOCK
| Manufacturer | Model | Model Year |
| KIA | 200208 - 201112 |
| Features | |
| Steering arm type | 10 |
| Inner diameter [mm] | 18 mm |
| Outer diameter [mm] | 54,4 mm |
| Height [mm] | 50 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left and right |
| Weight [kg] | 0,5 kg |
| OEM Number |
| 548303E100 |
| 545803E002 |
| 545803E100 |