42111MT
SILENTBLOCK
| Manufacturer | Model | Model Year |
| TOYOTA | CARINA E VI Sedan (_T19_) | 199204 - 199709 |
| TOYOTA | CARINA E VI (_T19_) | 199204 - 199709 |
| TOYOTA | CARINA E VI Sportswagon (_T19_) | 199202 - 199709 |
| Features | |
| Inner diameter [mm] | 14,2 mm |
| Outer diameter [mm] | 37,2 mm |
| Height [mm] | 58,8 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left and right |
| Mounting Type | 3 |
| Steering arm type | 10 |
| Chassis Number | |
| Chassis number from | |
| Chassis number to | |
| for article number | |
| Weight [kg] | 0,17 kg |
| OEM Number |
| 4806820260S1 |
| 4806920260S1 |