42428MT
TIE ROD END
| Manufacturer | Model | Model Year |
| HYUNDAI | H100 Panelvan/Van | 199307 - 200702 |
| Features | |
| Thread Size 1 | M12x1,25 |
| Cone Size [mm] | 13,75 mm |
| Cone Size [mm] | 16 mm |
| Thread Size | M14x1,5 LHT |
| Length [mm] | 72 mm |
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Left |
| Paired article numbers | 91-09096 |
| Weight [kg] | 0,45 kg |
| OEM Number |
| 5687244002 |
| H5687244002 |